як ви можете створювати свої власні мелодії

Ви втомилися платити величезні суми тільки для завантаження мелодії дзвінка на вашому мобільному телефоні? Просто розслабтеся, тут є можливість для Вас, щоб створити свої власні мелодії для мобільних телефонів. Це програмне забезпечення розроблене таким чином, що він автоматично бере на себе всі деталі. Ви можете створити мелодію, як вам подобається з фантастичним тону і звуку. Вам не доведеться платити ніяких зборів, підписки, скачувань і без тексту повідомлень. Це майже занадто легко зробити свої власні мелодії дзвінка все що вам потрібно зробити, це просто слідувати трьом простим крокам:

1. Отримати компакт-диска або доріжки MP3 музики, яку ви хочете мати в якості мелодії дзвінка.
2. Виберіть частину траси ви хочете, щоб в якості мелодії дзвінка. Ви також можете додати спеціальні ефекти доступні в програмному забезпеченні або ваші власні спеціальні ефекти у відповідності з вашим любить.
3. Всього один клік миші буде автоматично конвертувати ваші пісні на нерухоме музичного формату і завантажити його на свій мобільний телефон.

Для створення своєї мелодії дзвінка вам потрібно мати мережу USB кабелю, інфрачервоного порту або адаптера Синій зуб.

Особливості створення мелодії дзвінка програмного забезпечення є:

1. 4 мікшера: 4 змішувачів трек допомагає налаштувати звук ваших мелодій. Буквально за пару клацань миші, і ви можете повністю змінити звук вашого дзвінка.
2. MAGIX – Кільце збирання: За допомогою MAGIX – кільце виробника ви можете використовувати свої власні звуки музики.
3. Цільова помічник: Завдання помічника допомагає вам деякі корисні відомості про програмне забезпечення.
4. Simulator Дзвінок: За допомогою симулятора кільце тон ви можете перевірити звук мелодії перед завантаженням. Це дозволяє редагувати будь-які зміни, якщо потрібно в останню хвилину.
5. 25 забавними звуками і 250 петель Музика: Вони є новими тонами кільце з найкрутішим звуком.
6. Функція запису: Ви можете записати свій власний голос або звук в якості мелодії дзвінка за допомогою функції запису.
7. Імпорт музики: Ви можете створювати свої мелодії за улюблені пісні, імпортуючи музика і MP3.
Створіть свій власний мелодій програмного забезпечення в даний час забезпечує новий вимір для вашого мобільного телефону. Вам більше не потрібно витрачати великі суми грошей тільки, щоб додати нову мелодію дзвінка.