яблуко iphone 4 – вражаючий смартфон

Але що ж це таке iPhone 4, який придбав споживачів так схвильований?
Ряд вражаючих особливостей включені в iPhone 4, такі, як все нові “Retina Display”, 5-мегапіксельною цифровою камерою, нова операційна система, а корпус повністю перероблений.

Для початку, на екрані, можливо, одна з найбільш вражаючих особливостей iPhone 4, та й взагалі один з найбільш передових будь-якого телефону на ринку. Використовуючи конфігурацію пікселів 640 x 960, він може відображати до 16 мільйонів квітів. Екран заходів 3,5 дюйма і використовує LED-підсвічуванням, IPS TFT ємнісний сенсорний екран технології. Це називають сітківки у зв’язку з тим, що неозброєним оком не може сприймати окремі пікселі, отже захоплюючий якості зображення.

IPhone 3GS має 3,2-мегапіксельну камеру, але iPhone 4 покращився на цьому з 5-мегапіксельною пропозиції. З високою роздільною здатністю піксель операційної, а також можливість знімати відео високої чіткості у форматі 720p якості, він простий у використанні, але дуже потужний. Це робить його ідеальним для тих, хто просто хотів би приймати спонтанні знімки, а також тих, хто в захваті від своєї фотографією. Є ряд включені поліпшення зображення функції, поряд з навантаженнями завантажуваних додатків фотографії через AppStore.

Користувачі пригощають великий досвід перегляду веб-сторінок з iPhone 4. Обидва HSDPA і Wi-Fi з’єднання забезпечує оптимальні рівні підключення основі розташування і підключення до мережі. Стільникові мережі покладаються на GPRS і EDGE, в той час як Bluetooth і мікро-USB з’єднання дозволяють користувачам підключати свій телефон до сумісних пристроїв апаратних засобів, в результаті чого ряд різних завдань може бути здійснено.

Звичайно, доступ до AppStore є стандартною, що дозволяє користувачам переглядати і завантажувати додатки з усіх мислимих категорії. Там тисячі додатків, багато з яких є безкоштовними, і мати можливість перетворити iPhone 4 в універсальні пристрої. Універсальність і налаштування рівня програмного забезпечення, в поєднанні з потужними апаратними засобами, такими як процесор 1 ГГц Apple A4, безумовно, велика частина привабливості iPhone серії.

IPhone 4 є дуже здібним розваг і мультимедійний пристрій, портативний веб-браузер, продуктивність інструменту для офісу, і дійсно дуже вражає мобільного телефону. Що б ви не шукали в новому смартфоні, ви не можете піти неправильно з iPhone 4 Apple.