продати свій старий стільниковий телефон онлайн варто клопоту

У вас є одна або декілька мобільних телефонах і КПК, що лежать навколо будинку, що ви більше не використовуєте? Не кидайте їх у відро для сміття – використовуйте їх, щоб зробити деякі додаткові готівкові гроші! Ідея проста: ви можете продати свій старий мобільний телефон або КПК через Інтернет, так що його можна використовувати повторно або перероблені відповідним чином.

ФАКТ: середній мобільний телефон використовується тільки протягом приблизно 18 місяців, що призводить до 130 000 000 з них викидаються щороку в США. Багато хто з них все ще знаходяться в робочому стані і могли б бути повторно кимось іншим. У цих економічних умовах існує високий попит на старі і відремонтовані товари і ви можете отримати прибуток від цього! Навіть якщо ваш телефон не працює чи ні цінного більше вона повинна бути перероблена, а не кинув в сміття, де він може забруднювати навколишнє середовище.

Що буде з вашого мобільного телефону?

Якщо ваш мобільний телефон все ще має значення вона буде продаватися в роздрібних або оптових торговців, так що хтось інший не може отримати з цього користь. Звичайно, всі ваші особисті дані будуть видалені заздалегідь. Новий власник не знатиме, хто раніше використовував телефон.

Якщо стільниковий телефон вже не має комерційне значення буде повторно таким чином, щоб не завдати шкоди довкіллю. Обидва варіанти краще, ніж кидати телефон подалі або залишити його в ящик столу.

Переваги:

Зробити деякі додаткові гроші – для себе або для ваших улюблених добродійності. Можна навіть організувати збір коштів для благодійного збору, як багато стільникових телефонів, як ви можете і продавати їх через інтернет.

Відразу Розкрийте весь потенціал вашої моделі стільникового телефону в Інтернеті.

Немає труднощів – деякі покупці стільникових телефонів не пошле Вам коробку вантажити ваш телефон використовуватися. Вони навіть оплатити вартість доставки для Вас.

Якщо ви використовуєте авторитетної організації вам не доведеться турбуватися про те, виплачується після відправки Вашого телефону.

Скорочення відходів та зробити внесок у збереження навколишнього середовища – менше стільникових телефонів буде в кінцевому підсумку на звалищах.

Ця стаття дає деякі базові відомості про продаж вашого старого стільникового телефону. Адже ті ж інформація дійсна для іншої електроніки, таких як MP3-плеєри, цифрові фотоапарати, GPS пристрої, ноутбуки – Ви називаєте це. Всі ці електроніки забруднює навколишнє середовище, коли вони не утилізувати належним чином. І всі ці електроніки можуть бути повторно використані або перероблені, якщо вони збираються відповідної організації. Так як ви могли б зробити деякі гроші, продаючи свою використовуваних електронних пристроїв варто отримати більш детальну інформацію про кроки, залучених до процесу.