не забудьте Samsung – двох мобільних телефонів Samsung, яка змінила гру

З недавніх безліч нових мобільних телефонів, багато ветеранів виробники телефонів знаходять, що це важко тримати з темпами ринку. Більшість виробників телефонів сьогодні пропонують моделі, які обслуговують всі категорії на ринку – з самого початкового рівня до високих стільникових телефонів кінця. Samsung Мобільні є домінуючим гравцем на ринку мобільних телефонів, і випустила кілька мобільних телефонів, які ефективно змінив ринок мобільного зв’язку. Мобільний телефон, який Samsung запропонували, було певне врегулювання доступне якість і стиль. Ось два телефони, які працювали на Samsung і натовп.

Samsung E серії:

Назад, коли повзунки та інші типи тіла були унікальні і особа токарі, Samsung придумав телефон, який умови, що ці функції в бюджетні телефони. Samsung E250 був одним з перших телефонів, до спорту слайдера, а також повноцінний медіаплеєр. Можна створювати і відтворювати Плейлисти з цим телефоном. Само собою зрозуміло, з його дизайн слайдера і хорошого відтворення мультимедійних можливостей, телефон був люті з молодою натовпу. Звичайно, оригінальні E 250 був змінений, і запропонував, набагато більше можливостей, як у безкоштовної 1 Гб карту пам’яті і т.д. В останній Samsung моделі забезпечують кілька нових функцій та послуг, які сподобалися б весь ринок.

Samsung Corby:

Що сенсорний телефон був кілька років тому, телефон QWERTY сьогодні. Припустимо, що не так багато людей фактично хотіли QWERTY телефон – це тільки для тих людей, які хочуть отримати доступ до Інтернету і тип насичений повідомлень електронної пошти, а на ходу, але все більше людей охоплює QWERTY, і знаходячи, що у них є модель, яка в рамках свого бюджету – Samsung Corby. Samsung Corby і LG Cookie був швидко злизала молодь і учні коледжу ринку, і обидва вони зміцнили свої продукти, щоб задовольнити нові вимоги. Звичайно, Corby має кращі характеристики, ніж LG в даний час, і це тільки питання часу, що LG буде розгортати хороший телефон в якості цінного бійця.

Останні моделі Samsung телефонів в даний час в порівнянні з останніми моделями телефонів Nokia, як всі пам’ятають, як Nokia приніс моделей початкового рівня на ринку і збільшення продажів мобільних, як ніколи раніше.