камерофони уяву, щоб додати зображення … на ходу

Ми стали свідками зростання грибів в бездротової телекомунікаційної галузі за останнє десятиліття, а сам мобільний телефон додала нові розміри по нашій соціально-культурного життя.
Кожен новий рік, на ринку споживчої електроніки затоплений шквал фантастичних телефонів
пропонують вражаючі можливості. У виробництві мобільних гігантів змагаються, щоб з конкурувати один з одним, апетит постійно голодні споживчих продовжує зростати.

З усіх функцій і технологій, які були додані в портфель мобільних телефонів, інтеграція цифрових камер був майстерний. З тих пір як перший комерційний телефон камери – J-SHO4 (за проектом корпорації Sharp у співпраці з Філіпом Каном) – з’явилася в листопаді 2000 року мобільні телефони зазнали еволюційні перетворення в їх макіяж і характер.

Камера телефону, всіх форм і розмірів, є скрізь сьогодні з передбачуваний обсяг продажів на 2008 рік становить більше 1 мільярда одиниць по всьому світу. Доступний, зручний і портативний – є, мабуть, ключовими факторами, які підкреслили успіх камери телефонів в порівнянні з традиційною камери. На відміну від камери, розмахував на спеціальних заходах в архів пам’ятних моментів, телефонів з камерами широко використовуються для документування швидкоплинне повсякденному житті: моменти подиву, задоволення або поблажливості.

Можливість запису та обміну інформації з будь-якого місця в будь робить камеру телефону потенційного winner.The таємний характер камеру телефону перетворився багато користувачів мобільних телефонів у режимі реального часу і фотожурналістів банальні повсякденні став візуально заслуговує висвітлення у пресі. З іншого боку, повсюдне присутність камери телефону схильний таких зловживань, як вуайеризм, порушення недоторканності приватного життя та авторських прав.

Тим не менш, телефонів з камерами стали займати унікальне становище і створили незабутнє враження на нашого сучасника чутливості. Зображень і мультимедійних функцій на мобільних телефонах стають дуже тонкий і майбутнє побачите телефонів, які буквально цифрових студій. Серії CyberShot від Sony Ericsson, Nokia, «мультимедійні комп’ютери» в N-Series, колосальні 10 мегапікселів “вау-телефонів від Samsung – просто тримати очі та камери відкриті!