МОБІЛЬНІ ТЕЛЕФОНИ йти ‘Назад до основ “

Ви хочете телефон без камери і одна не приходить з навушниками, щоб слухати гігабайти музики …

Ну це схоже зараз дуже вдалий час. Nokia і Sony Ericsson є одними з перших виробників, щоб почати випуск початкового рівня мобільних телефонів і сподіваються збільшити свої продажі на 3 млрд. одиниць; головним чином у країнах, що розвиваються, таких як Китай, Індія, Південно-Східної Азії та Африки, де рівень проникнення в Ринок все ще порівняно низький.

Sony Ericsson випускає T250a; телефон, який вони сподіваються, буде йти в ногу з існуючими асортимент мобільних телефонів, але не всі функції з найбільш продаваних моделей в даний момент. Телефон все одно доведеться звичайним FM-радіо і камера для зйомки, але тільки відповідає якості повинно очікуватися модель початкового рівня.

Nokia дивимося на випуск трьох телефонів;

2610, старший всіх телефонів, є одним з перших телефонів початкового рівня буде випущений, який підтримуватиме веб-доступу і підтримка електронною поштою. Цей телефон буде мати всі основні функції, за винятком камери і розглядається як ідеальний телефон для бізнес-користувачів.

2310 нагадує нам про минуле часи, коли ми змогли змінити нашу кришки як і коли нам подобалося. Очевидно, що цей телефон призначений для більш моди та музики однодумців з нас. Цей телефон відмінно підходить для передплачених Клієнт, який отримує оновлення в кінці кожного виклику з їх залишок.

1112, ймовірно, один найпростіших телефонів з трьох, поставляється в комплекті з демо все, це функція для тих, хто розуміє технологію мобільного телефону мірою.

Обидва Samsung і Motorola також випускаючи доступні телефонів початкового рівня протягом деякого часу, в деяких випадках перевершує функцій на своїх середнього класу моделей.

Хоча бачили наші телефони можливостей і технологій на підвищення, це здорово бачити, що ті з нас, хто хочуть телефон, щоб просто дзвонити і приймати дзвінки, нарешті, були замислювалися і повинні чекати, щоб побачити деякі великі мобільний телефон угод на ринку протягом найближчі місяці.