Введення в служби коротких повідомлень (SMS)

1. введення

Служба коротких повідомлень (SMS) є технологією, яка дозволяє користувачам відправляти і отримувати текстові повідомлення за допомогою мобільних телефонів. Він підтримує буквено-цифрових повідомлень довжиною до 160 символів, шляхом упаковки 7-бітові ASCII символи у 8-бітних октетів. Повідомлення може бути написане безпосередньо за допомогою стільникового телефону або через інші інтерфейси, такі як комп’ютери.

2. SMS типів послуг

Існують два основних типи SMS:

• Точка-точка зв’язку

Точка-точка зв’язку це служба, яка підтримує повідомленнями між двома абонентами SMS послуг. Цей тип служби, використовуваний нормальної окремих абонентів.

• SMS базової станції обслуговування (SMSCB)

SMS базової станції обслуговування типу служби, згідно з яким повідомлення одночасно передається до декільком абонентам SMS. Така послуга доступна тільки для операторів мереж, і, як правило, використовується для повідомлень, як погода попереджень та інформаційних повідомлень.

3. SMS мережевої архітектури

SMS мережева архітектура заснована на архітектурі глобальної системи мобільного зв’язку (GSM).

SMS є зберігати і пересилати дані послуги. Це означає, що повідомлення не вирушають до місця призначення безпосередньо. Замість цього, маршрутизації повідомлень і зберігається в центрі повідомлень SMS (SMSMC), а потім прямує до місця призначення.

SMSMC надає ряд послуг, включаючи регулювання і передачі текстових повідомлень між мобільними телефонами. Коли абонент посилає текстове повідомлення одержувачу, мобільний телефон насправді посилає повідомлення SMSMC. SMSMC зберігає повідомлення і доставляє його за вказаною одержувачу, якщо вони доступні. SMSMC зазвичай має настроюється термін дії, які визначають, як довго він буде зберігати повідомлення, і користувач може як правило, встановлюють короткий термін дії, якщо вони хочуть.

На додаток до регулювання повідомлень, SMSMC також обробляє будь-яку зарядку, яка повинна мати місце. Загалом, є принаймні одна SMSMC в мережі.

4. висновок

Ця стаття покликана дати попередній керівництво служби коротких повідомлень (SMS), який є частиною специфікації GSM. Межа в розмірі SMS складає 160 символів, якщо чисто латинського алфавітів використовуються. Якщо без латинського алфавітів, таких як китайські ієрогліфи використовуються, межа буде 70 символів.