Sony Ericsson W995 на помаранчевий дає вам повне щастя

У цієї передової епохи, кожна людина потребує мобільних телефонів в їх житті. Вони стали найелегантнішою і найважливіші характеристики проводу вільних технологій. Раніше ці пристрої були розглядатися як символ статусу. Але тепер настав час повністю змінився, і ці пристрої є обов’язковим для всіх, хто прагне бути в курсі і попереду у світі. Нещодавно всього стільниковий телефон у світі бренд запустила свій новий Sony Ericsson W995 на помаранчевий телефонів на ринку мобільного зв’язку. Найбільш помітна частина цього пристрою є те, що користувач може легко купити цей дивовижний телефон з вражаючим помаранчевої мережі. Ця мережа об’єкта полегшує вам повну свободу, який підходить для вашого бюджету з точки зору тарифних планів і варіантів оплати.

Sony Ericsson W995 являє собою стильний слайдер пристрої, що доступний в трьох дивних барвистих корпусах, таких як прогресивна чорний, червоний або енергійні космічні срібла. Цей телефон включений з широким 2,6 “кольоровий екран, який ідеально підходить для перегляду кольорових зображень, відео та музичної інформації. Більше того, цей екран надає високий дозвіл екрана для зручного перегляду. Крім цього, цей смартфон пропонує великий 8,1-мегапіксельною камерою, яка збагачена з унікальними функціями, такими як світлодіодним спалахом і автофокусом. Вона захоплює 3264×2448 пікселів знімки з відмінною якістю. За підтримки цієї камери, користувач може також легко записувати відео WQVGA з частотою 30 кадрів в секунду в ньому.

Він поставляється з дивним 118 МБ вбудованої пам’яті, яка може бути і далі зміцнюватися до 8 Гб за допомогою Micro SD карт пам’яті. Це останній мобільний телефон має вбудований чудовим 3G, EDGE, GPRS і Bluetooth технології, яка дає вам кілька способів для передачі даних, як DLNA, Wi-Fi 802.11 B / G. Його Bluetooth технологія дозволяє відправляти і отримувати файли даних по бездротовій мережі з іншими сумісними пристроями з в діапазоні 10 метрів без будь-яких викривлень. Коли доходить до своєї батареї резервного копіювання, він пропонує вам тривалий відповідь, який допомагає вам залишатися в торкнулося зі своїми близькими. Для більшого задоволення, він наділений вбудованим Java ігор з можливістю завантаження додаткових ігор.