Sim безкоштовні телефони проти платити, як ви йдете телефонів – радити нашим, але вибір за вами

У цій статті ми зосередилися на SIM безкоштовно і платити, як ви йдете телефонів. Ці два формати телефоні використовується тими, абонентів мобільного зв’язку, які не можуть дозволити собі контракт телефонів по будь-якої причини. Хоча, в Сполученому Королівстві, кількість користувачів контрактом телефон дуже великий у порівнянні з цими двома форматами. Але, кількість платити, як ви йдете і Сим безкоштовних користувачів телефонів не дуже мало там. В епоху глобалізації, люди йдуть з однієї країни в іншу для різних цілей, будь то бізнес, освіта, тур або що-небудь ще.

Таким чином, щоб залишатися на зв’язку зі своїми друзями та членами родини, мобільні телефони грають дуже важливу роль. Але, найбільша проблема з контрактом мобільного телефону є те, що вони не можуть бути використані з домашньої мережі з них. Таким чином, будь у вас виникли високого кредитного рейтингу або поганий кредитний рейтинг, ваш контракт телефон не буде працювати на національному / міжнародному роумінгу взагалі. Отже, що ж може бути рішення для цієї проблеми? Є два варіанти контракту телефонів саме SIM безкоштовно і платити, як ви йдете телефонів. Давайте поглянемо на них обох по одному.

Pay As You Go телефони або передплачених телефонів майже як договір телефони, але білінгової системи в цьому форматі абсолютно протилежно контракт телефонів. Alike контракт телефонів, платити, як ви йдете телефон поставляється з передвстановленою мережі провайдера, але ні в контракті. Але на відміну від контракту телефонів, сервісні збори оплачуються заздалегідь, якщо платити, як ви йдете телефонів. Таким чином, до деякої міри, користувач може стежити за його витрати телефону, а також позбавляється від здоровенних щомісячні телефонні рахунки. Крім того, не платити, як ви йдете телефонів також тріщали на деякі недоліки, як раптове падіння виклику через нульовий балансу, ніякої підтримки на міжнародний роумінг і т.д.

З іншого боку, настає SIM безкоштовні мобільні телефони. Alike вищезгаданих двох форматах телефон, SIM вільний телефон також використовувати SIM-карти, але різниця є вони не поставляються з передвстановленою будь-якої мережі. Таким чином, тут користувач купує телефон і може використовувати SIM-карту будь-якої мережі за своїм вибором. Говорячи простими словами, SIM безкоштовні мобільні телефони забезпечують максимальну гнучкість з точки зору постачальника послуг. У контексті оплати за обслуговування, SIM безкоштовно телефони дуже схожі на розподільній телефонів. Крім того, SIM вільний телефон може бути використаний на роумінг, а також без будь-яких перешкод національних або міжнародних кордонів.