Samsung S5600 на 3 – все в одному телефоні тільки для вас

Чи підете ви, щоб купити інший розважальної і фотографії пристрою, якщо у вас є останній телефон у ваших руках з усіма такими особливостями? Очевидно, ні, тому що всі такі функції не може бути поданий з Samsung S5600 мобільний телефон, який має нові функції, великий погляд і легка вага, що більшість користувачів хочуть отримати в їх новий телефон. Це все в одному телефоні, який дозволить Вам не тільки спілкування, а й, музику і фотографії з цього телефону як такого всі функції доступні з цього мультимедійного телефону, який якраз для Вас.

Samsung S5600 на 3 являє собою 3G-телефон з сенсорним екраном, що буде погашати вартість витрачати на це, і ви будете почувати себе прекрасно після володіють цей телефон через його карколомний вигляд та інноваційні функції. Телефон має 2,8-дюймовий сенсорний екран, який підтримує 16 мільйонів кольорів з роздільною здатністю 240 × 320 пікселів. Привабливі кольори, як чорний і абсолютного Pearl White зробити телефон більш гламурним, ніж інші телефони. Вага телефону становить всього 92 грам, який виглядає сліпуче у своєму 102,8 високий, 54.8mm широкий і 12,9 мм в глибину. Телефон також має акселерометр і жесту блокування сенсорного атрибута.

У телефоні вбудований з вишуканим мультимедійні функції, які буде задовольняти вас повністю. Це пристрій має 3 мега пікселя камера з автофокусом і світлодіодним спалахом, щоб захопити прекрасні фотографії. Розпізнавання посмішки його камера буде у вас смайлик фотографії. Його відеореєстратор здатний записувати відео зі швидкістю 15 кадрів в секунду. Існує вторинна відеодзвінки доступні з телефону, що дозволить вам зробити відеодзвінків. Музичний програвач телефон здатний відтворювати музичні файли, включаючи MP3, MPEG4, WMV, H263 і H264 відео файлів через музичний програвач і відео-програвач.

Samsung S5600 Договір на 3 мобільний телефон поставляється з системою GPS-навігації, щоб сказати вам напрямок і шляхів на невідомих місцях. Є багато веб-браузерів доступні з телефону, що дозволить Вам переглядати інтернет через телефонну трубку. доступ в інтернет є різні підключення до Інтернету доступно з телефону як 3G, HSDPA, Bluetooth з A2DP, USB, GPRS, EDGE і. Ви можете відправляти SMS, MMS і повідомлень електронної пошти, щоб ваші друзі теж.