Samsung M7500-Забезпечує інтуїтивно музики

Samsung M7500 є останнім мобільний телефон, пропонованих Samsung, яка має довгий список функцій, таких як інноваційний дизайн, освітлення нічного бачення і клавіші для управління музикою. Дивлячись на характеристики, можна судити про те, що цей телефон зроблений для тих, хто має любов до музики, як вона обіцяє забезпечити інтерфейс управління музикою.

дисплеї: – затьмарила світлових ефектів

Samsung M7500 має дисплей QVGA OLED, який показує в цілому 256 000 квітів на 2,2 дюйма діагоналі. OLED-екрану має можливість справити враження на користувачів з точки зору яскравості і контрастності. Найбільш важливою особливістю, що OLED-екран являє є сонце читабельність.

Є світяться вогні на стороні мобільного телефону, і в той підсвічуванням клавіш музики. Вогні світяться в трьох різних кольорах-синій, червоний або зелений. Дисплей складається з трьох рівнів яскравості, і користувач може налаштувати його відповідно до своїх уподобань.

Клавіатура виключно добре

Клавіатура Samsung M7500 виконаний з чорного матового пластика і абсолютно плоскою. Клавіші дуже зручні у використанні і, незважаючи на те, буття плоскі вони не дозволяють будь друкарські помилки. Ключ зворотній зв’язок преса відмінний і зручний також.

Підсвічування дуже навіть і D-Pad кільце також прекрасно з’ясовані. Підсвічування клавіатури регулюється датчиком освітленості.

інтерфейс користувача

Існує зручна панель завдань, який вміщує п’ять ярлики до пунктів меню та програм. Перемичку розріз налаштовані і заощаджує багато простору для налаштування зовнішнього світла. Є чотири встановлені теми в мобільному телефоні і в меню відображає себе як V-подібна решітка або 3х4.

За замовчуванням використовується схема меню чорне і є білі іконки у фоновому режимі. Відображення набраного номера можна з titivated тип шрифту, розмір, колір і колір фону.

Музичний плеєр

Музичний програвач мобільного телефону перевершує якість звуку і пропонує різні доріжки сортування фільтрів, таких як виконавцю, жанру, альбому, композитор і співак. Існує також розділ подкастів в меню плеєра. Звукові ефекти присутні в режимах, таких як динамічне, бас, Megabass, широкий і об’ємний.