Samsung i900 – основний телефон для щоденного використання

Samsung i900 це приголомшливий дивлячись 3G мобільний телефон, який виділяє елегантність і стиль.
Ось такі особливості телефону:

Він поставляється з величезним 3.2 дюймовий TFT 65K кольоровий сенсорний екран, який займає майже передній частині мобільного телефону. Екран має дозвіл дисплея складає двісті сорок пікселів на чотириста pixels.The Samsung i900 поставляється з п’яти мегапіксельною камерою, яка поставляється з автофокусом, спалахом і стабілізатором зображення, що лічильник акт все незначні рухи захопити чіткі і короткі фотографії та відео . Вона також має вторинний VGA камера, яка використовується для відеодзвінків 3G.

Він також поставляється з QWERTY-клавіатура сенсорний екран Цей мобільний телефон також має переглядач документів, який дозволяє користувачам переглядати свої файли і вкладення електронної пошти в Word, Excel, PowerPoint і PDF formats.The Samsung i900 також поставляється з EDGE технології для користувачів, щоб мати можливість мати швидкий і простий передачі даних.

Користувачі також мають можливість обмінюватися файлами з іншими користувачами, які мають сумісні пристрої через з’єднання Bluetooth і USB з’єднання available.It поставляється з сто двадцять і вісім мегабайт оперативної пам’яті і двісті п’ятьдесят шість мегабайт ROM Цей телефон має внутрішню пам’ять шістнадцяти гігабайт, а користувачі все одно можете додати додаткову пам’ять через розширюваної слотом для карт пам’яті, який може підтримувати до шістнадцяти гігабайт оперативної пам’яті.

Samsung i900 має вбудований веб-браузер, який підтримує WLAN Wi-Fi технології таким чином, користувачі можуть подорожувати по Інтернету wirelessly.It також веселого попередньо завантажені JAVA ігри, які користувачі повинні обов’язково користуватися, а також можуть завантажити свої власні переважні games.Users цього мобільного телефону, яким дозволено відправляти і отримувати текстові повідомлення, мультимедійні повідомлення за допомогою звуків і фотографій, повідомлень електронної пошти і миттєвих повідомлень. Цей телефон також оснащений інтелектуальний інструмент текст, який може бути дуже корисним для користувачів, коли вони ввівши їх messages.This телефон Samsung поставляється з встановлений акумулятор, який забезпечує до шести годин в режимі розмови і близько п’ятисот годин у режимі очікування.