Jaguar угоди на Type Jaguar C

Jaguar Cars ТОВ став одним з найбільш вражаючих автомобілів компаній-виробників у світі, встановлює стандарт для найкрасивіших і найбільш потужних автомобілів у промисловості сьогодні. Заснована в 1922 році, що почалося як виробник мотоциклів колясками, Ластівка Коляска компанії, перетворився на Jaguar ми знаємо сьогодні. У більшості місць у світі, автолюбителі намагаються знайти найкращі пропозиції доступні Jaguar, щоб захопити шматок пирога Jaguar.

Всі моделі Jaguar цінуються, а не тільки через бренду та репутації, а й через продуктивності, рівень розкоші і загальної привабливості. Але з багатьох Ягуари на продаж, ряд моделей чітко виділяються серед інших. Там в Тип Jaguar S, Jaguar D-Type, і легендарний Jaguar C-Type.

Jaguar C-Type є одним з найвідоміших творінь компанії. Були тільки 52 автомобілів, зроблених у ході виробничого циклу C-Type, між 1951 і 1953. Jaguar C-Type був заснований на попередній марки, Jaguar XK120-перший в післявоєнній лінії Ягуара-спортивних автомобілів, і саме тому він також іноді називають XK120-C.

C-Type був двигун, який був у стані відкачати 200 к.с., який у той час був великим кроком вперед у порівнянні з попередньою моделлю. Він також зробив нас з легких каркасів, алюмінієві корпуси, який зосередився на аеродинаміці і стиль, і карбюраторами Weber. Але в той час як C-Type був в два рази дорожче XK120 в $ 6000 на початку 50-х, це була все ще дуже популярні серед любителів Jaguar.

Вона виконана красиво на дорозі, і на гоночній трасі, вигравши 1951 гонки Ле-Мана, який був першу гонку в марку. 1952 не дає ті ж результати, через деякі змін, внесених в автомобілі, але C-Type в норму в 1953 році, вигравши не тільки гонку Ле-Ман у році, а й встановив рекорд швидкості, що побило всі попередні в історії Ле-Мана.

Це престиж перетворився C-Type у легендарного автомобіля. Сьогодні, C-Type, який був належним чином може піти на не менш $ 600 000. Один з найвідоміших продажів C-Type був продаж 1953 Le Mans автомобіль-переможець, яка була оцінена в $ 3000000.