Motorola L7e і Samsung Z650i нових цікавих штучок

Мобільні телефони сьогодні відомо як влада упаковані пристроїв і швидким засобом зв’язку. Всі виробники мобільних запуск нових телефонів з інноваційними технологіями та надзвичайних зовнішності. Новітні мобільні пристрої включають в себе всі передові функції, такі як кольоровому дисплеї з високою роздільною здатністю і високою швидкістю бездротового зв’язку, MP3-мелодії, високу якість музичного програвача і Java ігор. Ці нові пристрої віці змішується з стилю і технології. Ці ультра прохолодно телефонів дозволить вам отримати доступ новітні мобільні технології з приголомшливими можливостями і функціями.

Motorola запускає нові цікаві штучки з привабливим дизайном і фантастичними можливостями. Чи є це основний телефон або бізнес-орієнтованих телефонів, Motorola завжди поставляється видатну продуктивність. Якщо ви шукаєте стилю і розваг, Motorola L7e є кращим вибором. Motorola L7e надає вам багатий досвід розваг з передовою музики і мультимедійних функцій. Музики можливості включають інтегровану MP3/AAC музичний плеєр разом з технологією стерео Bluetooth. Апарат доповнений функції, такі як 1,3-мегапіксельна камера з 8-кратним зумом і повний захват відео екрану і відтворення. Із зовнішнього MicroSD ™ карта пам’яті ємністю до 1 Гб зберігання, зберігати більше файлів. Поділитися фотографіями та відео з вашими близькими за допомогою Push-To-Talk і миттєво спілкуватися з людьми.

Інший останній мобільний телефон, Samsung Z650i вдається упакувати в багато функцій, таких як Bluetooth, можливістю розширення пам’яті MicroSD, веб-браузер, 2-мегапіксельною камерою зі спалахом, MP3/AAC плеєр, і клієнт електронної пошти та багато іншого. Музичний плеєр підтримує формати MP3, AAC, AAC +, AMR, електронної AAC + форматів. При вазі всього 95 грам, апарат включає в себе більшість з особливостей 3G.
Візьми будь-якого з цих телефонів і насолоджуватися передові технології і розваги. Перегляньте онлайн ринку мобільного зв’язку і пройти через кращий мобільний телефон угод, запропоновані провідними постачальниками мережі, як Orange, 3, Virgin, які пропонують привабливі тарифи, включаючи безкоштовний прокат лінії, безкоштовні подарунки та грошові спиною.