Nokia N93 проти Nokia N76 потужності машини стикаються

Якщо хтось запитує вас, що ваш улюблений мобільний бренд, що б Ваша відповідь? Nokia? Напевно, «так»! У постійно розширюється ринок мобільного зв’язку Nokia має різьблений нішу для себе чисто через його якості і точності в технологічних деталях. Без сумніву, є кілька мобільних брендів, доступних на ринку, але Nokia все ще правлячої мобільному світі. Запуском N-серії мобільних телефонів оновили імідж компанії в гідне чином. Постійне додавання нових телефонів на N-Series список на перевірку виявляється благодатним грунтом як для споживачів, так і продавців. Nokia N93 і Nokia N76 два великих телефонів від відомих стабільних Nokia. Ось аналіз їх особливостей.

Nokia N93 являє собою 3G смартфон з твіст і обертовий екран дія дозволяє користувачам переглядати на екрані в 4 різних режими-режим зйомки, режим перегляду, режимі відкритої і складіть закритому режимі. У той час як внутрішній екран 262k QVGA 262k кольоровий екран з роздільною здатністю 320 х 240 пікселів, зовнішній екран 65k кольоровий екран з 128 х 36 пікселів. Камера функція просто блискуча-прийняти заворожує фотографії та відео за допомогою вбудованої 3,2-мегапіксельною камерою, яка поставляється в комплекті з автофокусом, спалахом, 20-кратним цифровим зумом. Об’єктив камери розташований оптикою Carl Zeiss Tessar об’єктив дає вам оптимальне в області обробки зображень. Друга камера (CIF з 8-кратним цифровим зумом) призначена для відеодзвінків.

З іншого боку, Nokia N76 являє собою розкладний телефон з 2-мегапіксельною камерою. Він також отримав оптикою Carl Zeiss Tessar об’єктив зі світлодіодним спалахом і 20-кратним цифровим зумом. Окрема клавіша для камери там, щоб дати швидкий і прямий доступ до функції візуалізації. Фото та відео якість чудове. Друга VGA камера є ідеальним інструментом для прийняття лицем до лиця відеодзвінків.

Nokia N93 і Nokia N76 мають ряд загальних функцій, таких як Real Player Media Player, інтегрований музичний плеєр, FM-радіо, голосовий набір, диктофон, гучний зв’язок, Bluetooth, EDGE, Nokia Web Browser з функцією Mini Map, MiniSD підтримка карт пам’яті і т.д. .