Nokia N73 – мультимедійні можливості, залучати і розважати

Частина Nokia N-серії, Nokia N73 вражає всіх і кожного з його обіцянкою мультимедіа “поза світу”, – обіцянку він забезпечує досить блискуче. Великий вихід звуку; вражаючих образів; простота використання, компактний дизайн – Nokia N73 відрізняється в різних сферах. Інноваційна зображень і мультимедійних можливостей телефону можна пограти в компактний, витончений і стильний зовнішній вигляд. Насправді, Nokia N73 мобільний телефон розроблений таким чином, що він простий у використанні, а також легко носити з собою. Великий 2,4-дюймовий кольоровий дисплей підвищує задоволення можна було б отримати за допомогою телефону – перший раз, і кожного разу.

Музичний плеєр з списки відтворення та еквалайзера вбудована в телефон. Надзвичайний і виконання звучання забезпечується за рахунок включення вбудованими стереодинаміками і 3D-звук. Люди з пристрастю до музики вільно користуватися програмами та презентаціями FM-радіо – варіант, який також присутній в Nokia N73. Цей мобільний телефон від Nokia поставляється з 3,2-мегапіксельною цифровою камерою з автофокусом і має право з оптикою Carl Zeiss.

Вбудованої камери Nokia N73 ні в якому разі менше камери високого кінця цифрові; інтуїтивно зрозумілий інтерфейс-камери, простий в експлуатації. З підтримкою обміну фотографіями громади, такі як Flicker – можна ділитися цифровими зображеннями з друзями, колегами та членами родини – досить легко і без будь-яких проблем. Фото якість друку може бути також завантажені в Інтернет або відправити на інші сумісні телефони у вигляді повідомлень MMS. На ходу продуктивність забезпечується за рахунок спеціалізованих можливостей, таких як доступ до електронної пошти, синхронізація з ПК, роботу в Інтернет, відео-дзвінки і т.д. Апарат поставляється з вбудованою камерою VGA, який може бути використаний для цілей відеодзвінків. А найкраще про це телефоні є те, що вона доступна на 3G або EDGE Quad групи / GSM мереж, а також має всі повноваження, щоб піклуватися про мінливих потреб користувачів телефонів у різних сферах. Nokia N73