Nokia C3 для простого спілкування

Nokia C3 спеціально розроблений для закуски і не технічно просунутих мобільних користувачів, є найбільш компактним телефоном посланника доступні в даний час. C3 базується на платформі S40 і пропонує стильний зовнішній вигляд і стильний дизайн. Завдяки клавіатурі QWERTY, новий Nokia C3 ідеально підходить для любителів соціальних засобів масової інформації. Пристрій включено з функціями, які надасть вам негайний доступ до всіх соціальних мереж та обміну повідомленнями сайтів. Це також дає вам можливість зберегти всі ваші улюблені програми на домашньому екрані телефону.

Включення 2-мегапіксельною вбудованою в цифровою камерою з 4-кратним зумом, C3 забезпечує простий і зручною функцією фотозйомки з повного екрану в якості видошукача. Камера створює зображення у форматі JPEG файлів і видошукач також пропонує різні ефекти, включаючи відтінки сірого, сепія і негативні режимів для фото. Ви також можете захоплювати відео будь-якої довжини до вільну ємність пам’яті, збережені у свій час пристрою.

Говорячи про інші особливості пристрою, телефон надає швидкий доступ до Інтернету з Wi-Fi включений функцією підключення. Вона також забезпечує GPRS клас або EGPRS клас сполук, а також здатні діяти як модем даних.
Розміри телефону 115.5x 58.1x 13.6 мм і важить всього 114 г, що є вельми вражаючим. Nokia C3 доступний в ряді кольору від сірого, білого і золотого яскраво-рожевий. Він забезпечує 2,4-дюймовий TFT екран з 320x 240 пікселів і відображає до 256 тис. квітів.

Хоча телефон не є смартфоном, С3 пропонує відмінну функціональність для повсякденного використання і здійснює масив всіх важливих функцій з великою кількістю легкістю і зручністю. Телефон дуже кишенькового і при покупці разом з дивовижний мобільний телефон угод, які пропонуються на всіх провідних мереж Великобританії, телефон стає все більш доступним. Ви можете переглядати всі кращі пропозиції доступні на різних інтернет-магазинів мобільних і порівняти Nokia C3 угод. Це дає вам можливість знайти кращу пропозицію для вас з точки зору бюджету і потреб.