Nokia 5230-кишеню для користувачів пристроїв з потужному функції

Nokia 5230 дуже легка вага і компактність, яка вимірює 111 мм х 47 мм завширшки, будучи товщиною 13 мм. Телефон доступним, який пропонує широкий спектр функціональних можливостей і функцій з прекрасним тенденції і портативність.

Nokia 5230 розподільної важить близько 81 грамів, проте в цьому художньо чарівних тіла, вона здатна забезпечити дивовижний рівень технології, який є достатнім, щоб задовольнити бажання і цікавості більшості споживачів. Ви можете скористатися цією телефон, який доступний у відтінки, як чорний і темно-сріблястий, білий і срібний і білий і червоний.

Згідно огляди Nokia 5230, він поставляється з величезним TFT резистивним сенсорним екраном 3,2 дюйма, який ніколи не дозволить вам двіженец очей з неї. Він має дозвіл 360 х 640 пікселів і експонати 16K відтінків, яка гарантує відображення зображення в обох яскраві та ефективні відтворюються з відтінком. Основний екран має функцію Media Bar, яка забезпечує швидкий доступ до зазвичай використовуються.

Гаджет працює на вже успішно платформі Symbian S60. Кілька програмного забезпечення, які сумісні можна скачати для підвищення корисності. Для навігації можна використовувати Google Maps і Ovi Maps разом з функціями GPS, яка поставляється вбудована в цьому пристрої.

Для автоматичного обертання користувача інтерфейсом, він забезпечує акселерометр, датчик під час перегляду телефону. Він має внутрішню пам’ять ємністю 70 Мб, яка може бути розширена до 16 Гб за допомогою карти мікро SD слот.

Це Quad Band GSM пристрої, що підтримують логотип і HTML, WAP 2.0 і RSS-канали для легкого доступу до кіберпростору. Це дозволяє дводіапазонні 3G HSDPA обслуговування і завантаження даних в темпі 3,6 Mbps. Поряд з цими особливостями, вона також пропонує Bluetooth і USB з’єднання.

Учасник ЗМІ Nokia 5230 досить, і ви можете сортувати милозвучності з різними альбомами, композитор, художник і окремі треки. Учасник медіа здатний відтворювати всі популярні формати, такі як MP3, AAC, WMA, WAV і M4A, як описано Nokia 5230 Відгуки.

Додаткові можливості Nokia 5230 розподільної включають GPRS, EDGE, 3G, чотири діапазони GSM і. Він поставляється зі стандартним MMS, SMS та електронної пошти об’єктів, а також обмін миттєвими повідомленнями і браузер WAP 2.0. Батареї забезпечує в режимі очікування до 430 годин, а час розмови до 7 годин.