HTC Wildfire проти пропозиції HTC Desire вибрати кращий серед цих двох

HTC є одним з провідних виробників мобільних телефонів, яка дала багато телефонів на ринку. Серед усіх своїх телефонах HTC Wildfire і бажання самих продаваних телефонів, яка привернула багато прибутку для HTC. Тут ви знайдете всі новітні функції в обох цих телефонів, які повинні бути у хорошому телефоні.

Обидва ці телефони є сенсорними телефонами і оснащені 5-мегапіксельною камерою, які надають Вам відмінну якість зображення з роздільною здатністю 2592 х 1944 пікселів. Ви також знайдете багато функцій камери в цих телефонів, які зроблять ваші фотографії більш цікавими. Деякі з загальних рис камери автофокус, світлодіодний спалах, розпізнавання усмішки і гео-тегів.

Ви знайдете ще одна схожість в цих телефонів, і дозволяють отримати доступ до високошвидкісного інтернету і як оснащені новітніми інтернет підключення функцій, які включають в себе GPRS, EDGE, 3G, Wi-Fi і Bluetooth. Пропозиції HTC Desire не надав внутрішньої пам’яті і з цих телефонів, але ці телефони дозволяють підняти їх пам’яті об’ємом до 32 Гб за допомогою своєї картки мікро SD слот.

Давайте поговоримо про появу цих телефонів. HTC Desire має 3,7 дюйма в ширину AMOLED ємнісний сенсорний екран, в той час як Wildfire має 3,2 дюйма TFT ємнісний сенсорний екран. HTC Wildfire контракту, ніж тонкий телефон HTC Desire, як це має 106,8 х 60,4 х 12 мм Розміри. Ви можете використовувати обидва цих телефонів з усіма провідними мережами, такими як Vodafone, O2, Orange, Virgin, 3 Mobile і T-Mobile. Всі ці мережі також запропонувати вам багато мобільного телефону угод з цих телефонів, таких як договір угоди, платити, як ви йдете і Сим вільних угод.

Якщо ви хочете купити HTC Wildfire, то я пропоную вам для для контрактом угод. Ці пропозиції HTC Wildfire договору може дати вам багато переваг з вашого телефону. Ці договір має також доступні з HTC Desire. Ви також можете отримати багато переваг і безкоштовних подарунків з HTC Бажання телефон контракту.

Так дорогі, просто відвідати будь-який інтернет-магазин мобільних і вибрати будь телефонів серед цих двох, які можна купити з будь-яким з ваших улюблених угоди.