Chikka для iphone

Chikka Азії, Inc це послуга WAP посланник провайдера. Це приписують для розвитку всього світу миттєвого посильного (IM) для інтеграції функції мобільного повністю через SMS-Chikka посланника. Величезна популярність Chikka можна судити з того, що вона має близько 38 мільйонів зареєстрованих користувачів по всьому світу і включає в себе мобільні абоненти з різних мережевих операторів по всьому світу. Справді, Chikka рухомої служби здійснюється також сумісні з Google Talk.

Щоб почати використовувати комп’ютер-мобільний Chikka служби обміну повідомленнями і відправляти SMS-повідомлення на мобільні телефони ваших друзів або родичів по всьому світу, потрібно просто поповнити свій гаманець Chikka.

На відміну від ICQ служби мобільних повідомлень, Chikka не дозволяє відправляти електронну пошту з телефону. Навпаки, вона дозволяє відправляти текстові повідомлення з комп’ютера на мобільні телефони. Таким чином, Chikka це ПК-мобільний WAP кур’єрської служби.

Миттєвий версії месенджера Chikka є одним з найпопулярніших мобільних віджетів і інтегрує легкий мобільний відповідей і безкоштовних можливостей обміну текстовими повідомленнями. Найприємніше те, ви можете використовувати служби миттєвих повідомлень за допомогою iphone.

Chikka дозволяє зробити і підтримувати контакт список всіх ваших приятелів чат з іншими мережами і відправляти їм повідомлення прямо з браузера безкоштовно.
Якщо ви хочете встановити Chikka Messenger версії 4 на ваш комп’ютер, це вкрай важливо для вашої системи, щоб мати наступне:
• Доступ до Інтернету
• Оперативна пам’ять: 32 Мб
• Internet Explorer браузери версії 4.0 і вище
• Місце на диску: 8 Мб
• звукову карту (за бажанням): 8-бітові або 16-бітові
• Windows 95/98/2000/XP/ME/NT 4.0 і Vista,
• Процесор Intel Pentium або еквівалентний процесор

Відправка “Привіт! Hw RU? “Повідомлення ніколи не було таким простим і економічно ефективним. У сценарії, де SMS ставки дуже високі, Chikka служби мобільних повідомлень приходить як більш дешевої і зручною альтернативою. З Chikka, ви можете легко відправляти текстові повідомлення за доступними цінами.

Chikka дійсно відіграє важливу роль у відновленні популярність миттєвого обміну повідомленнями (IM).