чи є телефони з Wi-Fi і вікнами 6.1

M88 + + є ультра-тонкий, красивий телефон JAVA функцій, яка поставляється з чорного кольору корпусу. Цей мобільний телефон має хороший розмір екрану. QWERTY-клавіатура дає можливість всім користувачам насолоджуватися їх телефонів повідомленнями особливість, яка робить обмін повідомленнями швидкий завданням.

Цей телефон охоплює мережу GSM 850, 900, 1800 і 1900 МГц і доступний на двох мовах англійською та китайською мовами. Цей телефон доступний в чорному кольорі, і вона побудована в Австралії, Албанії, Андорри, Австрії, Бельгії, Білорусі, Боснії, Канаді та інших карт зарубіжних країн.

Цей телефон підтримує всі вікна 6.10S програм, включаючи MSN, Word, Excel, PowerPoint, Adobe Reader і т.д. Телефон поставляється з РК-екраном. Загальний розмір РК-дисплей 3,2-дюймовий сенсорний екран, 260 тис. кольорів, QVGA 240 * 320, який забезпечує кращу якість зображення. Сенсорний екран забезпечує високу якість перегляду кольору на його дисплеї з високим дозволом для користувача, щоб насолоджуватися. M88 + + високої чіткості з двома об’єктивами камера надає користувачеві високу якість кожної 0,3-мегапіксельної камери, яка підтримує фотознімків.

Ці камери поставляються з набором вбудованих функцій і параметрів, який дозволяє користувачеві зловити ідеальний нерухоме зображення. Існує інтегрованою функцією відтворення музики, яка надає користувачеві з музикою розваг. Це відео плеєр підтримує відтворення музики у форматах MP3 і 3GP/AVI грати в повноекранному режимі, швидкість, пауза і користувач може зберігати свою музику на свій телефон або внутрішньої розширеної пам’яті, який підтримує TF карт розширення до 8 Гб. Це Wi-Fi телефони також підтримує розпізнавання рукописного тексту. Функцію розпізнавання рукописного тексту може бути використана, коли користувач створює текстове повідомлення і сенсорний екран забезпечує ідеальне рішення для введення важким характером. Це JAVA, Wi-Fi, Bluetooth включений телефон.

Купити з Китаю в міцний телефон має хороший режимі очікування від 200 до 360 годин і дуже гарний час говорити знову близько 180 до 240 хвилин, що робить хороший час автономної роботи. Інші функції включають MP3 плеєр вільно, світовий час, календар, список справ, будильник, калькулятор, секундомір, E-Book Reader, конвертер валют, конвертер величин, Bluetooth, відеомагнітофон, здоров’я.

Аксесуари включають в себе 2 батареї, 1 навушник, 1 USB кабель, 1 зарядний пристрій, 1 і керівництвом, яке дає докладний опис телефону і його об’єктів.