плюси і мінуси BlueAnt SUPERTOOTH 3 пристрої Bluetooth Handsfree

Це може викликати суперечки, але це має бути сказано … носити гарнітуру Bluetooth навколо весь час не покращувати якість зображення. Так, ви можете це необхідно для роботи або за кермом, тому важливо телефонні дзвінки як і раніше повинні бути зроблені.

Деякі люди дуже чутливі вуха і не може впоратися носити гарнітуру, тому що це заподіює їм шкоду. Що потрібно, це пристрій, який дає вам переваги Bluetooth-гарнітура, але без навушника. Ну вам пощастило з BlueAnt Supertooth 3 Bluetooth Handsfree.

Що таке BlueAnt Supertooth 3 Bluetooth Handsfree пристрій? Це пристрій Bluetooth, що ви просто кліп на поясному ремені або сонцезахисний козирок автомобіля. Щоб встановити його ви завантажте ваші контакти з пам’яті телефону, так що коли надходить виклик, пристрій використовує “Текст говорити» функцію, яка повинна оголосити ім’я абонента, як у вас це врятувало у вашій адресній книзі. Ви відповідаєте на виклик, сказавши, “добре”, і вам не доведеться турбуватися про випадкового натискання кнопок.

Такі технічні характеристики, які використовуються в компанії продавати Supertooth 3. Так що це реальна справа з цим пристроєм? Це так добре, як в описі продукту говорить, що це? Відгуки дуже змішані. Деякі люди люблять те, що Supertooth 3 настільки простий у використанні, але інші мають деякі реальні проблеми з пристроєм.

Багато хто з них повідомили, що кажу “добре”, щоб відповісти на дзвінок не працював дуже добре. Інші скаржилися, що Supertooth 3 не оголосив ім’я абонента, але замість цього дали номер. Інша поширена скарга була фонового шуму. Якщо ви їдете в автомобілі, що не добре ізольовані, то фоновий шум зробило майже неможливим, щоб використовувати для ділових дзвінків.

Але є деякі хороші відгуки. Більшість користувачів не було проблем із завантаженням свій список контактів. Один з користувачів говорить він тільки взяв його 10 хвилин, щоб завантажити 1500 + контактів зі свого Blackberry. Це досить швидко.

Так, є деякі скарги про BlueAnt Supertooth 3 пристрої Bluetooth Handsfree. Але здебільшого багато користувачів, здається, дуже щаслива з ним. Поки ви мати на увазі деякі з питань, які інші випробували, ви не повинні мати будь-яких проблем.

Ви не можете очікувати, що вона дає повної ясності, якщо ви їздите з вершини вниз. Але він робить хорошу роботу з підтримки вашого руки на кермі, який є, де вони належать.