останні відгуки смартфонів – HTC Desire

, Що базується в Тайвані, HTC були відповідальні за те, нам деякі з найбільш інноваційних смартфонів в останні роки. Цього року бачить їх почати свою новітню модель HTC Desire, який використовує оновлений Android 2.1 користувальницький інтерфейс.

Тонкий дизайн HTC Бажання робить його одним з найбільш тонких смартфонів на ринку. Його обробка неймовірно гладкою, і була ергономічний дизайн для максимального комфорту користувача. Він також має великий OLED сенсорний дисплей, який вимірює трохи менше 4 дюймів.

Бажання HTC використовує Android 2.1 користувальницький інтерфейс в якості своєї бази, але поліпшив це питання з новим HTC Sense розроблений інтерфейс. Витонченіше в дизайні і більше інтуїтивно, ніж базовий інтерфейс Android, Sense також дозволяє сенсорний прокрутки для більш легкого маневрування.

Смартфон з величезною кількістю функцій не має сенсу, якщо ви не можете отримати доступ до цих функцій швидко. Бажання HTC використовує процесор 1 ГГц для забезпечення простоти використання і швидкого підключення. Процесор Qualcomm Snapdragon називається і це був спеціально розроблений HTC самі.

Якщо ви шукаєте стан камери телефону мистецтва, тобто виразно більш вражаючим камер на ринку. Але 5-мегапіксельною камерою і однієї світлодіодним спалахом, які приходять з HTC Desire більш ніж здатні захопити гарна якість знімків і відео.

Бажання HTC не має стандартної клавіатури, замість цього використовується віртуальна клавіатура з допомогою своєї великий дисплей з сенсорним екраном. Електронною поштою і текстовими повідомленнями легко, як сенсорною клавіатурою дуже чуйні, і з соціальними додатками мереж, як Facebook і Twitter вбудована, ви можете залишатися на зв’язку зі своїми друзями, де б ви не знаходилися.

Один з основних моментів телефону є його великий сенсорний дисплей. З дозволом екрану 480 х 800 пікселів, зображення чіткий і яскравий. Негабаритних екрану означає, що бажання HTC представляє собою відмінний вибір для тих, хто регулярно використовують свої телефони для перегляду фільмів та відео кліпів, а також для ігор теж.

Завдяки інтуїтивної медіаплеєр додаток, який поставляється з інтерфейсом Sense користувачеві 32 гігабайт Micro SD ємністю, а вбудована 3,5 мм роз’єм для навушників, бажання відмінно підходить для прослуховування музики на, і може легко служити заміною для автономного персонального стереофонічного або MP3-плеєр.