недорогі апарати – телефони від Sony

Коли думаєш про дешеві стільникових телефонів, вони думають про місцеві брендів і погані цінності виробництва – який є оманою. В основному, мобільні телефони задовольнити перетин людей, прямо від тих, хто хоче просто простий пристрій, щоб дзвонити і приймати дзвінки на тих, хто хоче повної інформації і розважальних пристроїв. Це призвело до багатьом більше брендів, щоб зробити бюджетні телефони, як Sony Ericsson. Ось три недорогі апарати від Sony, які забезпечують велике значення для грошей.

Перший аспект, який слід брати до уваги при шукаєте недорогий стільниковий телефон від Nokia є серія. Найчастіше, серія W для серії Walkman, серії К для серії Cybershot, в той час як серія T для веб-серії та інших послуг. Серія Z був відомий своїм унікальним дизайном і функціями нішу. Бюджет серії під маркою Sony Ericsson є J серії. Ось деякі з найдешевших J Series бренд телефонів, які доступні сьогодні:

Sony Ericsson J 132: оголосив в 2008 році, цей телефон є однією з найдешевших телефонів, доступні сьогодні, звичайно, деякі самі основні функції. З J 132, можна відправляти і приймати дзвінки і SMS, слухати стерео радіо з RDS і пропонується ліхтарик, пилу клавіатуру, органайзер, таймер і секундомір. Вона також має словник Т9 для тих, хто схильний. Стільниковий телефон є базовим і не пропонує GPRS, Bluetooth, WLAN, USB порт, і т.д. Це також не має слот для карт пам’яті і не має камери.

Sony Ericsson J 110: J110 можна вважати попередником J 132. Він запропонував основні функції, такі як відправка та прийом дзвінків, відправлення та отримання SMS, але не пропонував радіо послуг. Це не є браузер і не пропонував GPS, Java, слот для карти, GPRS, EDGE або будь-які інші додаткові послуги зв’язку. Вона запропонувала ігри і калькулятор, і нагадування.

Це два низьким бюджетом Sony Ericsson телефони, які як і раніше доступні сьогодні. Є й інші середині діапазону мобільних телефонів від Sony, які пропонують радіо, камерою і радіо функціональності теж.