Телефони з сенсорним екраном всі хочуть одного

Тепер, коли Apple, запустила iPhone всі розмови були про свою нову сенсорний дисплей. Потім LG оголосили про свій iPhone суперника, і вступ Prada, на ринку мобільних телефонів, який також має повністю сенсорний користувальницький інтерфейс.

Тепер давайте будемо чесні, єдина особливість, яка наближається до обгрунтування претензій від Apple iPhone, що становить п’ять років попереду інших на ринку мобільних телефонів є сенсорний екран.

Екран використовує нову технологію під назвою Multi-сенсорний, а це означає, що екран розпізнає більше одного пункту зв’язку одночасно. Це дозволяє більш широкий діапазон команд, ніж просте натиснення і відпуск з одного пристрою точки, такі як миша або stylus.Examples може бути щіпку або unpinch функції, тобто раздвіганія або закриття разом два пальці, наче розтягнення або стиснення зображення, або натиснувши двома пальцями одночасно, відображення вторинного меню – за аналогією з натискання Ctrl у MacOSX або клацнувши правою кнопкою миші в сім’ї Вікна -.

Сенсорний екран також дозволяє використовувати віртуальну клавіатуру QWERTY, яка з’явиться на екрані, коли це необхідно, вона забезпечує більше комфорту, ніж набирати текст на QWERTY крихітної клавіатурі BlackBerry, але це ще якось мало в портретному режимі, пейзаж у iPhone дозволяє збільшити клавіатури.

Samsung, тим часом, не відставати в сенсорний екран гонки. Вони кажуть, що їхні нові W559 це перший екран, щоб запропонувати “тактильна зворотній зв’язок”. Система дозволяє VibeTonz кнопки на екрані для почувати себе як механічні, що робить телефони простіше у використанні, коли на екрані чітко не видно. Вона також може бути налаштований битися по-різному при отриманні повідомлення від різних людей!

Японські мережі DoCoMo зробили ще один, ще краще. При запуску D800iDS, новий сенсорний екран мобільного пристрою, який має більше проходить схожість з Nintendo DS, вони також представила телефон, який звертається до почуттів по-іншому.

Тому здається, що сенсорні екрани мобільні телефони майбутнього, і чому б і ні, якщо це означає, виробники збираються виробляти моделі як цей від Nokia. Aeon, є прототипом на даний момент, але не повинно бути всесвітньої кампанії, щоб отримати його у виробництво. Великим нетерпінням телефон, промисловість, схоже, рухається в новий дивовижний конструкцій на основі сенсорних екранів.